Bursa Uludağ Üniversitesi öğrenci topluluklarından Uludağ Yapı Topluluğu, bu yıl gerçekleştirdikleri Geleceğimin İnşaası ’22 Zirvesi’ ne Mimarlar Odası Bursa Şubesi olarak desteğimizden dolayı Şube Başkanımız Şirin RODOPLU ŞİMŞEK’ e teşekkür plaketi takdim etti.
Nazik ziyaretten dolayı öğrencilerimize teşekkür ediyor, bu anlamlı etkinlik için başta Uludağ Yapı Topluluğu olmak üzere Hocalarını ve etkinlik destekçisi tüm kişi, kurum ve kuruluşları kutluyoruz.
![](https://www.bursamimar.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/IMG_9284-1024x768.jpg)
![](https://www.bursamimar.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/IMG_9284-1024x768.jpg)